Учасники

Перелік загальноосвітніх навчальних закладів м. Києва –  

учасників  дослідно-експериментальної  роботи за темою «Змістовно-методичне забезпечення ціннісно орієнтованого інтегрованого навчання за програмою «Початкова школа: освіта для життя»

 

Голосіївський район

  1. Навчально-виховний комплекс «ДНЗ-ЗНЗ школа-дитячий садок «Славута», 1 клас
  2. Навчально-виховний комплекс  «ДНЗ-ЗНЗ «Барвінок», 1 клас

Дарницький  район

  1. Школа I-III ступенів № 266, 1 клас
  2. Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів №274 з поглибленим вивченням іноземної мови, 1 клас
  3. Школа I-III ступенів  № 284, 1 клас

Деснянський  район

  1. Школа I-III ступенів  № 147, 1 клас
  2. Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №207 з поглибленим вивченням англійської мови, 1 клас
  3. Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №247 з поглибленим вивченням іноземних мов, 1 клас
  4. Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №250 з поглибленим вивченням математики, 1 клас
  5. Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №251 імені Хо Ши Міна з поглибленим вивченням англійської мови, 1 клас
  6. Школа І-ІІІ ступенів №292 імені гетьмана України Івана Мазепи , 2 класи
  7. Школа І-ІІІ ступенів № 294, 1 клас
  8. Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 322, 1 клас
  9. Спеціалізований навчально-виховний комплекс «Вікторія» з поглибленим вивченням іноземної мови, 1 клас
  10. Спеціалізована школа-дитячий садок «Деснянка» з поглибленим вивченням англійської мови, 2 класи
  11. Навчально-виховний комплекс «Лісові дзвіночки» з поглибленим вивченням іноземної мови , 1 клас

Дніпровський  район

  1. Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №65 м. Києва з поглибленим вивченням іноземних мов, 1 клас
  2. Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 66, 1 клас
  3. Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №98 з поглибленим вивченням англійської мови, 1 клас
  4. Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №120 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу, 1 клас
  5. Навчально-виховний комплекс №167 з поглибленим вивченням німецької мови, 1 клас
  6. Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №246 з поглибленим вивченням англійської мови , 2 класи
  7. Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 258, 1 клас
  8. Український колеж ім. В.О. Сухомлинського № 272, 1 клас
  9. Загальноосвітній навчальний заклад «Гуманітарна гімназія «Гармонія», 1 клас
  10. Спеціалізована школа II-III ступеня №325 «Щастя» , 1 клас
  11. Приватний спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І ступеня, 1 клас «Академія сучасної освіти» з поглибленим вивченням іноземних мов, 1 клас

 

Оболонський район

  1. Школа І-ІІІ ступенів № 232, 1 клас
  2. Ліцей туризму, 1 клас

Печерський  район

  1. Спеціалізована школа №88 з поглибленим вивченням російської мови, 1 клас

 

Подільський район

  1. Спеціалізована школа № 2 ім. Д.Карбишева з поглибленим вивченням предметів природничого циклу, 2 класи
  2. Середня загальноосвітня школа № 45, 1 клас
  3. Середня загальноосвітня школа № 93, 2 класи
  4. Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів «Гімназія №34 «Либідь» ім. Віктора Максименка», 2 класи
  5. Середня загальноосвітня школа № 242, 2 класи
  6. Середня загальноосвітня школа № 262, 1 клас
  7. Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів «Гімназія № 107 «Введенська», 2 класи

Святошинський район

  1. Середня загальноосвітня школа № 230, 1 клас
  2. Спеціалізована школа – дитячий садок I ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов «Лісова казка», 2 класи

Солом’янський район

  1. Ліцей № 144 ім. Г.Ващенка, 1 клас
  2. Гімназія біотехнологій № 177, 2 класи
  3. Школа І ступеня №310 «Творчість», 1 клас
  4. Початкова спеціалізована школа І ступеня №164 з поглибленим вивченням окремих предметів, 1 клас

Шевченківський район

  1. Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №73 з поглибленим вивченням української мови, літератури та українознавства, 1 клас